همیشه دلم میخواست برای ثانیه به ثانیه روزم برنامه داشته باشم و کلا زندگیم چهارچوب درستی داشته باشه و روزم با علاقه مندی هام پر بشه و حالا به اون نظم رسیدم؛ صبح ها قبل از طلوع خورشید بیدار میشم و لباس ورزشی مشکی هامو میپوشم و میرم برای دویدن روزانه بعدش تو راه برگشت به خونه نون بربری تازه میخرم بعضی روزا خامه عسلی میخورم بعضی روزام املت :)
بعد از دوش گرفتن آماده میشم برم سرکار 4 روز اول هفته رو صبح ها توی پژوهشگاهم با دانشجو های ارشد و دکترام سرو کله میزنم، 2 روز دیگه اش رو هم میرم دانشکده فیزیک تدریس میکنم، بعد از ظهر ها در اختیار خودمم یا میرم عکاسی یا مشغول کارای هنری و خیریه ام هستم. 
راستی ماشین اف جی 80 رو هم همین چندوقت پیش خریدم واقعا که عروسکه هروقت تور باشه با بچه های کرگدن نارنجی میریم آفرود و کمپ میزنیم. هنوزم مال دنیا پشیزی برام ارزش نداره و کل مومات زندگیم توی یه چمدون مشکی جا میشه و خونه ام اجاره ست.
بوکس رو ادامه میدم برای خالی کردن خشمم از این دنیای بی عدالت بود که بهش پناه بردم. 
هنوزم بهترین دوستام پسرا هستن و هنوزم نتونستم به هیچ پسری اجازه بدم مالک من باشه ( چیزی که مرد ایرونی میخواد). 
به زودی کارای تحقیقاتیم نتیجه میدن و توی سرمایه گذاری هامم خوب سود میکنم و یه دختر رو به فرزندی قبول کردم کاراش هم داره خوب پیش میره به زودی میاد پیشم. 

پ ن : مرسی از اسی بلک جونم و رفیق ریاضی فیزیکی عزیز بابت دعوتتون.
پ ن : نمیدونم چطور شد تا حالا اینجوری به زندگی نگاه نکرده بودم، سعی کردم آینده مثبتی باشه.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Matthew حميد هستم متولد 1371 وبلاگ شخصي WWE MODERN Cars2018 Solivagant دنیای فناوری دانلود رایگان نمونه سوالات پاورپوینت فنی حرفه ای با جواب Mo Jahan شبیه به" هزارتو" می مانم...